KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 8268356
nr 826 8356
Gravyrer
7 st, kolorerade, Bellman, 1800-tal, ramens innermått: 17x13
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 13 maj 2013
kl 19:54:06
400 kr
600 kr